Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Accompli 008

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis


              Motorola Accompli 008 to telefon wprowadzony na rynek w roku 2000, który łączy w sobie cechy zwykłego telefonu jak i palmtopa. Prześledźmy krótki opis modelu Motorola Accompli 008. Ten nie typowy aparat wyposażono w monochromatyczny, co ciekawe dotykowy wyświetlacz. W Accompli 008 znajdziemy także funkcję rozpoznawania pisma, technologię transmisji danych GPRS oraz port IR.

 Do urządzenia dołączono także rysik, przez co wprowadzanie notatek czy spotkań do kalendarza staje się łatwiejsze. Jak na tamte czasy telefon posiadał wszystkie niezbędne funkcje biznesowe,. Czas czuwania baterii wg danych producenta to 145h oraz 4,5 h ciągłych rozmów – jednak należy pamiętać, że do tych danych należy podchodzić z dużym dystansem. Na temat telefonu Motorola Accompli 008  opinie są podzielone, nie mniej jednak telefon ten ceniony jest na pewno za niezawodność i prostotę. Ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku cena Motoroli Accompli 008 jest nie znana. Z takich standardowych funkcji telefonu, o których warto powiedzieć to m.in. Java 2 ME, organizer, kalkulator, kalendarz, budzik oraz profile.

Motywy na Motorole Accompli 008  nie istnieją.
Jeżeli chodzi o  Gry na modelu Motorola Accompli 008 znajdziemy ich zaledwie kilka. Dzwonki na Motorole Accompli 008 są wyłącznie monofoniczne.