Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A925

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 208 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis


             Motorola A925 to telefon wyposażony w duży dotykowy ekran o dość zaawansowanych funkcjach. Krótki opis telefonu Motorola A925 prześledźmy poniżej.

Aparat, który wyposażono w system Symbian UIQ 2.0 pracuje w trzech zakresach 900/ 1800 / 1900. Niestety jak na ekran o wielkości 208 x  320 px jakość kolorów o nasyceniu 65 tys. nie powala. Warto dodać, że jest to stosunkowo duży model, który z przeznaczenia służy jako typowy PDA. Pamięć wewnętrzna w A925 to tylko 12mb co wystarczy na nie wielką ilość multimediów wraz z kontaktami, notatkami oraz wiadomościami sms, na szczęście telefon posiada dodatkowe złącze SD.  Aparat w tym modelu jest bardzo słabej jakości. Z głównych zalet modelu A925 można wymienić na pewno funkcje lokalizacji oparta na GPS i AGPS oraz opcje rozpoznawania pisma ręcznego.  Wielu użytkowników telefonu Motorola A925 nadaje mu opinie aparatu praktycznego i niezawodnego. Z racji faktu, że model ten został już wyparty z rynku cena telefonu Motorola A925 na dzień dzisiejszy nie jest znana.

Motywy na Motorole A925 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole A925. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole A925. Zapraszamy