Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A910

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Motorola A910 to telefon średniej klasy o konstrukcji klapki nie odznaczający się w zasadzie niczym specjalnym. Krótki opis telefonu Motorola A910 prześledźmy poniżej. Model A910, który wyposażono w procesor XScale, działający pod kontrolą systemu Linux jest dobrą propozycją dla osób, których wymagania nie są zbytnio wygórowane.

W telefonie jak na około 2005 rok wprowadzenia wyświetlacz o nasyceniu 256 tys. kolorów to całkiem dobry wynik, dzięki temu zdjęcia wykonane aparatem o matrycy 1.3mpix na ekranie telefonu będą prezentować się całkiem nieźle. W modelu A910 dodano także dodatkowy wyświetlacz z przodu obudowy, który umożliwia sprawdzenie kto dzwoni, bez konieczności otwierania całego telefonu. Z ważniejszych funkcji można wymienić WiFi oraz Bluetooth. A910 posiada stosunkowo nie wielką pamięć wewnętrzną bo tylko 10mb, dlatego jeżeli mamy zamiar korzystać systematycznie z odtwarzacza mp3 lub aparatu fotograficznego, dokupienie karty pamięci TF jest niezbędne.

Od swoich użytkowników Motorola A910 zyskuje dobre opinie. Należy pamiętać, że model ten został już wyparty z rynku a więc wartość telefonu Motorola A910 oraz dokładna cena nie jest znana. Motywy na Motorole A910 można odszukać w sieci.  Jeżeli chcesz poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na  model Motorola A910. Na naszej stronie znajdziesz również swoje ulubione utwory i za darmo możesz je ustawić jako dzwonki na Motorole A910. Zapraszamy