Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A845

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

             Motorola A845 to prosty i praktyczny telefon, który jest następcą opisywanego modelu A835, zarówno jeden jak i drugi model posiada większość standardowych funkcji. Telefon pojawił się na rynku w granicach 2005 roku. Wizualnie model A845 zachował dużo cech z poprzedniego wcielenia i jest do niego bardzo podobny. Prześledźmy zatem opis telefonu Motorola A845 oraz jego cechy.

 Telefon pracuje w trzech zakresach 900 / 1800 / 1900 oraz także w WCDMA. Zwracając uwagę na wiele jego cech, model A845 należał raczej do średniej klasy telefonów. Jakość kolorów wyświetlacza o nasyceniu 65k barw w połączeniu z nadal kiepskiej jakości aparatem znacząco obniża walory multimedialne telefonu. Jednak wg znanego przysłowia „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” model A845 dzięki temu zyskuje na dłuższej żywotności baterii. Telefon podobnie jak model A835 wyposażono w 64 MB wewnętrznej pamięci bez możliwości jej rozszerzenia. Jego zaletą podobnie jak w modelu A835 może być wszechstronna komunikacja w oparciu o Bluetooth, port podczerwieni a także transmisję danych GPRS. Z takich powszechnych funkcji, w które wyposażone są także inne modele telefonów Motorola można wymienić obsługę Java, odtwarzacz mp3, dyktafon, zegarek, budzik, profile oraz kalendarz. Większość użytkowników telefonu Motorola A845 nadaje mu opinie pozytywne, oczywiście zdania są podzielone. Generalnie model A845 względem jego poprzednika wzbogacono o wbudowane 2 kamery, synchronizację SyncML oraz strumieniowe odtwarzanie dźwięku i obrazu. Niestety na dzień dzisiejszy nie sposób określić jego wartości, cena telefonu Motorola A845 jest nie znana ponieważ telefon został  wyparty z rynku.

Usunięcie z telefonu Motorola A835 blokady simlock nie powinno być problemem. Motywy na Motorole A845 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole A845. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić je jako dzwonki na Motorole A845. Zapraszamy