Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A835

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola A835 to prosty i praktyczny telefon, który jest następcą modelu A820, zarówno jeden jak i drugi model posiada większość standardowych funkcji. Model pojawił się na rynku w granicach 2005 roku. Wizualnie model A835 zachował dużo cech z poprzedniego wcielenia. Prześledźmy zatem opis telefonu Motorola A835 oraz jego cechy.

Telefon pracuje w trzech zakresach 900 / 1800 / 1900 oraz także w WCDMA. Zwracając uwagę na wiele jego cech, model A835 należał raczej do średniej klasy telefonów. Jakość kolorów wyświetlacza o nasyceniu 65k barw w połączeniu z kiepskiej jakości aparatem znacząco obniża walory multimedialne telefonu. Jednak wg znanego przysłowia „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” model A835 dzięki temu zyskuje na dłuższej żywotności baterii. Telefon wyposażono w 64 MB wewnętrznej pamięci bez możliwości jej rozszerzenia. Jego zaletą podobnie jak w modelu A820 może być wszechstronna komunikacja w oparciu o Bluetooth, port podczerwieni a także transmisję danych CSD. Z takich powszechnych funkcji, w które wyposażone są także inne modele telefonów Motorola można wymienić obsługę Java, odtwarzacz mp3, dyktafon, zegarek, budzik oraz kalendarz. Większość użytkowników telefonu Motorola A835 nadaje mu opinie pozytywne, oczywiście zdania są podzielone. Generalnie model A835 względem jego poprzednika wzbogacono o system głośno mówiący, wideokonferencje oraz moduł AGPS. Niestety na dzień dzisiejszy nie sposób określić jego wartości, cena telefonu Motorola A835 jest nie znana ponieważ telefon został dawno wyparty z rynku.

Usunięcie z telefonu Motorola A835 blokady simlock nie powinno być problemem. Motywy na Motorole A835 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole A835. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić je jako dzwonki na Motorole A835. Zapraszamy