Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A820

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola A820 to prosty telefon, który posiada większość standardowych funkcji. Model pojawił się na rynku w granicach 2005 roku. Niektórzy mają w zwyczaju mylić go z jednym z modeli Firmy NEC, który zważywszy na niektóre cechy wizualne rzeczywiście bardzo go przypomina. Prześledźmy zatem telefon Motorola A820 jego opis oraz cechy.

Telefon pracuje w trzech zakresach 900 / 1800 / 1900 oraz także w WCDMA. Zwracając uwagę na wiele jego cech, model A820 należał raczej do średniej klasy telefonów. Jakość kolorów wyświetlacza o nasyceniu 4096k w połączeniu kiepskiej jakości aparatem znacząco obniża walory multimedialne telefonu. Jednak wg znanego przysłowia „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” model A820 dzięki temu zyskuje na dłuższej żywotności baterii. Telefon wyposażono w złącze kart MMC a także wymienne obudowy. Jego zaletą może być wszechstronna komunikacja w oparciu o Bluetooth, port podczerwieni a także transmisję danych CSD. Z takich powszechnych funkcji, w które wyposażone są także inne modele telefonów Motorola można wymienić obsługę Java, odtwarzacz mp3, dyktafon, zegarek, budzik oraz kalendarz. Większość użytkowników telefonu Motorola A820 nadaje mu opinie pozytywne, oczywiście zdania są podzielone. Niestety na dzień dzisiejszy nie sposób określić jego wartości, cena telefonu Motorola A820 jest nie znana ponieważ telefon został dawno wyparty z rynku.

Usunięcie z telefonu Motorola A820 blokady simlock nie powinno być problemem. Motywy na Motorole A820 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole A820. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić je jako dzwonki na Motorole A820. Zapraszamy