Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A780

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola A780 to telefon, którego premiera na rynku odbyła się w 2004r. Model A780 koncentruje w sobie wiele funkcji wpływających zarówno na rozrywkę multimedialną jak i pracę biurową. Telefon Motorola A780, jego krótki opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.

Szybki jak na tamte lata internet działający w oparciu o nadal wykorzystywaną technologię EDGE oraz system operacyjny Linux powodują, że aparat doskonale sprawdza się zarówno w pracy jak i w domu. Z takich głównych zalet telefonu warto wymienić, bezprzewodową komunikację za pomocą łącza Bluetooth, możliwość synchronizacji danych z PC, klient poczty oraz obsługa VPN. W modelu A780 znajdziemy także praktyczyną przeglądarkę internetową, około 50mb wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia do 512mb, obsługę dokumentów office oraz popularnego formatu PDF. A780 podobnie jak inne modele telefonów Motorola produkowane w tych latach wyposażono także w odtwarzacz mp3, nagrywania wideo, obsługę technologii Java oraz aparat z matrycą 1,3mpx. Nowinką w tym modelu jest dodatkowa klawiatura znajdująca się na zewnątrz klapki oraz dotykowy ekran. Motorola A780 zyskała opinie jednego z najbardziej praktycznych telefonów na rynku w tych latach. Jeżeli zwrócić uwagę na wartość, Motorola A780 której cena w latach powstania nie była dobitnie wysoka, jak na możliwości które oferuje ten model to doskonały wybór. Należy pamiętać że telefon Motorola A780 posiada blokadę simlock, która nie pozwoli nam na używanie telefonu z kartami sim innych operatorów, jednak usunięcie blokady nie powinno być problemem. Wielu użytkowników telefonu Motorola A780 nadaje mu opinie aparatu zaawansowanego a przy tym posiadającego intuicyjne menu, a więc prostego w obsłudze.

Motywy na Motorole A780 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości tego modelu polecamy także Gry na Motorole A780. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole A780. Zapraszamy