Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A768

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola A768 to telefon dwuzakresowy o konstrukcji przezroczystej klapki (clamshell). Generalnie nie jest to typowy aparat telefoniczny a raczej PDA z dużym ekranem dotykowym służącym bardziej celom biznesowym. Model Motorola A768 jego krótki opis oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.

Telefon wyposażono w 206 MHz procesor oraz  w 58 MB wewnętrznej pamięci, która może służyć do przechowywania zdjęć, mp3, smsów, kontaktów itp. Mimo tego, że model jest dość zaawansowany technologicznie zastosowany wyświetlacz o nasyceniu barw 65k jest raczej nie najlepszym pomysłem. Zaletą tego modelu jest wszechstronna komunikacja, do swobodnej wymiany danych posłuży nam łącze bluetooth, podczerwień lub standardowy kabel USB. W Motoroli znajdziemy także technologię transmisji danych CSD. Z dodatkowych funkcji jakie znajdują się w modelu A768 z pewnością można wymienić odtwarzacz mp3, niestety kiepskiej jakości aparat fotograficzny CIF, obsługa poczty email, obsługa Java, kalendarz, budzik, zegarek a także wybieranie głosowe czy dyktafon. Modele telefonów Motorola zawsze cieszyły się nie naganną żywotnością baterii, jak podaje producent w modelu A768 czas czuwania wynosi 180h, jednak do tych danych należy podchodzić z dużym dystansem. Cena telefonu Motorola A768 niestety nie jest znana ponieważ model został już dawno wyparty z rynku. Usunięcie z telefonu Motorola A768 blokady simlock nie powinno stanowić większej przeszkody.

Od swoich użytkowników Motorola A768 otrzymuje średnie opinie. Motywy na Motorole A768 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole A768. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole A768.