Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A668

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Produkt Koncernu Motorola model A668 to telefon, którego premiera na rynku odbyła się w 2004r. Model Motorola A668, jego krótki opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.
Dzięki obudowie w formie konstrukcji składanej, klapce (clamshell) zarówno model A668 podobnie jak inne modele telefonów Motorola, zyskuje na nie wielkich wymiarach a w dodatku jest lekki (90g) co powoduje, że telefon doskonale leży w kieszeni lub zajmuje nie wiele miejsca w damskiej torebce.

Motorola podobnie jak wiele innych telefonów w tych latach pracowała na standardowych zakresach 900 / 1800 / 1900. Wyświetlacz o wielkości 128x160px i nasyceniu kolorów 256k w zasadzie wystarczał spokojnie do odczytania wiadomości MMS i przeglądnięcia zdjęć nie najlepszej jakości robionych aparatem 1,3mpx, jednak raczej nic poza tym. Dziś w dobie szeroko rozwiniętych multimediów na platformach mobilnych model Motoroli A668 zostaje daleko w tyle, jednak jest to oczywiście normalne zjawisko zw. z pędem technologii, co nie oznacza, że model A668 nie może służyć dziś jako zwykły telefon o podstawowych funkcjach. Dzięki swojej obudowie klapce, czyli nie wielkim gabarytom oraz znikomej wadze Motorola A668 zyskała opinie nie zawodnego i praktycznego telefonu.

Co do jego wartości, na dzień dzisiejszy model ten całkowicie został wyparty z rynku a wiec cena telefonu Motorola A668 nie jest znana. Jeżeli chodzi o blokady, usunięcie z telefonu Motorola A668 blokady simlock nie powinno stanowić żadnego problemu. W sieci możesz pobrać swoje ulubione utwory polifoniczne i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole A668. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole A668. Natomiast motywy na Motorole A668 nie są dostępne.