Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A630

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Motorola A630 to telefon nieco inny niż większość dostępnych modeli na rynku. Za jego oryginalność odpowiada pełna klawiatura qwerty oraz obudowa w stylu Communicator.  Model Motorola A630 i jego krótki opis przedstawiamy poniżej. Posiada on atrakcyjny design oraz cały szereg przydatnych i zaawansowanych funkcji, co jak na rok wprowadzenia tj. 2004 czyni go całkiem konkurencyjnym aparatem na rynku. Jak podaje producent telefon na pełnym naładowaniu baterii wytrzymuje w granicach 240h, natomiast rozmawiać możemy do 4h.

Należy oczywiście pamiętać, że są to dane zbliżone i należy do nich podchodzić z dużą dozą dystansu. Motorola pracuje w trzech zakresach 900, 1800, 1900 Mhz. Telefon wyposażono w kolorowy wyświetlacz TFT, niestety o nie najlepszej jakości kolorów sięgającej 64k barw. W Motoroli A630 właściwą komunikację zapewni nam bezprzewodowe łącze bluetooth a jeżeli zajdzie potrzeba transmisji danych zawsze możemy skorzystać z wbudowanej technologii GPRS. W modelu A630 niestety nie ma co liczyć na dobrej jakości zdjęcia, bowiem zastosowany aparat działa na matrycy 0,3 MPx o rozdzielczości 640 x 480 px. Z funkcji multimedialnych podobnie jak inne modele telefonów Motorola, także i ten posiada wbudowany odtwarzacz mp3 oraz obsługę technologii Java.  Motorola A630, której cena nie należy do najwyższych, jak na możliwości jakie oferuje to rozsądny wybór. Dzięki swojej funkcjonalności telefon Motorola A630 zyskał opinie modelu praktycznego w zastosowaniach biznesowych. Usunięcie z telefonu Motorola A630 blokady simlock nie powinno stanowić większego problemu.

Motywy na Motorole A630 można odszukać w sieci. Jeżeli chcesz poznać jego multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole A630. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole A630. Zapraszamy