Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A388

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola A388 jest telefonem, który na rynku istnieje od 2002 roku. Jak tamte czasy był jednym z najbardziej zaawansowanych modeli koncernu Motorola. Prześledźmy zatem model Motorola A388 jego opis oraz cechy. Model A388 wyposażono w technologię Java 2 Micro Edition oraz jak na tamten czas dość szybką transmisję danych przy użyciu GPRS.

Co ciekawe telefon wyposażono w duży, dotykowy, monochromatyczny ekran, dzięki któremu praca z tym urządzeniem była o wiele przyjemniejsza. W tej konkretnej wersji pomyślano także o dodatkowym, nie wielkim ekranie umiejscowionego z przodu telefonu tak aby można było sprawdzić adresata nadchodzącego połączenia bez konieczności otwierania całego aparatu.  Telefon jak na tamte lata był wyposażony w cały pokaźny szereg  pożytecznych funkcji jak np. Przeglądarka WWW, klient poczty email, gry, dyktafon, wybieranie głosowe, organizer, kalendarz oraz budzik. Motorola A388 pracuje w trzech zakresach 900/1800/1900. Z informacji jakie podaje producent wynika, że czas czuwania telefonu na pełnej baterii to 145h oraz około 3h nie przerwanych rozmów, jednak należy pamiętać, że do tych danych należy podchodzić z dystansem. W porównaniu do innych producentów modele telefonów Motorola z reguły cieszyły się  ponad przeciętnym czasem pracy na baterii, jednak należy pamiętać, że im większy wyświetlacz i więcej funkcji,  akumulator będzie zawsze bardziej obciążony. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego i szeregu funkcji biurowych telefon Motorola A388 otrzymuje dobre opinie. Cena telefonu Motorola A388 obecnie jest bardzo atrakcyjna, a więc jeżeli nie wymagamy wiele możemy dostać może nie najnowszy ale całkiem funkcjonalny aparat za nie wielkie pieniądze. Usunięcie z telefonu Motorola A388 blokady simlock nie powinno być problemem.

Motywy na Motorole model A388 nie są dostępne. Gry na Motorole A388 znajdziemy w zasadzie podstawowe. Natomiast dzwonki na telefon Motorola A388 należą do zwykłych dźwięków monofonicznych.