Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola A1200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola A1200 to telefon, który na pierwszy rzut oka wydaje się typowym modelem o konstrukcji składanej. Tymczasem pozory mylą, w roku 2005 kiedy powstał był to jeden z bardziej innowacyjnych projektów koncernu Motorola, który swoją charakterystyką działania bardziej przypomina funkcjonalnego palmtopa nie wielkich rozmiarów. Krótką charakterystykę modelu Motorola A1200 oraz jego opis przedstawiamy poniżej.

Motorola zaskoczyła swoich użytkowników, wprowadzając do modelu A1200 system operacyjny Linux dla platform mobilnych, samo urządzenie natomiast pracuje pod kontrolą procesora CPU Intel XScale 312MHz. Telefon posiada dotykowy ekran TFT o wielkości 2,4 cala, wyświetlający do 262k kolorów. Jak na ten kaliber, wyposażono go w słabej jakości aparat fotograficzny o matrycy 2MPx. Patrząc na specyfikację modelu, możemy odnieść wrażenie, że został on zaprojektowany bardziej jako przenośne biuro, z uwagi na duży dotykowy ekran, pełną obsługę poczty elektronicznej, funkcję obsługi plików w formatach office oraz aż 8GB wbudowanej pamięci, która możemy dodatkowo jeszcze powiększyć po przez zastosowanie karty microSD. Co więcej, znajdziemy w nim także funkcję, która potrafi rozpoznawać pismo odręczne, pozatym telefon obsługuje także większość popularnych formatów dźwiękowych takich jak MP3, WAV, AMR, WMA czy AAC+. Zatem model A1200 z pewnością sprawdzi się nie tylko jako doskonały asystent biurowy, ale także funkcjonalne centrum multimedialne. Na dzień dzisiejszy Motorola A1200 otrzymuje pochlebne opinie, użytkownicy tego modelu cenią go przede wszystkim za funkcjonalność oraz stabilność działania.

W chwili obecnej cena telefonu Motorola A1200 nie jest wysoka, w granicach 400zł (dane z dnia 13.04.2010). W tej kwocie dostajemy fabrycznie nowy telefon Motorola A1200 bez blokady simlock. W naszym serwisie znajdziesz także inne modele telefonów Motorola.  Motywy na Motorole A1200 są dostępne w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na Motorole A1200. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić je jako dzwonki na Motorole A1200. Zapraszamy