Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola 8700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 4 x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Motorola 8700 to telefon, który jest następcą technologicznym modelu 8400. Aparat wypuszczony przez Koncern Motoroli w roku 1996 jako jeden z pierwszych i podstawowych modeli producenta posiadał wbudowaną funkcję obsługującą jakże popularne obecnie, krótkie wiadomości sms.

Prześledźmy zatem model Motorola 8700 jego opis oraz cechy. Aparat podobnie jak model 8400 pozwalał na transmisję danych oraz korzystanie z alarmu wibracyjnego. Wyposażono go także w wewnętrzną pamięć, która pozwalała na zapisywanie numerów telefonicznych oraz podstawowe funkcje takie jak chociażby budzik. Generalnie gabaryty oraz wygląd samego aparatu nadawały Motoroli nowoczesną charakterystykę dlatego śmiało można powiedzieć, że model ten jak na tamte czasy był uznawany jako jeden z  „cudów techniki“. Wielu użytkowników telefonu Motorola 8700 nadaje mu opinie aparatu trwałego i niezawodnego. Warto sięgnąć wspomnieniami do tamtych lat gdzie modele telefonów Motorola w tym 8700 cieszyły się nie skomplikowaną obsługą, prostą budową (kilka opcji w menu) a sam telefon po prostu służył do jednego, podstawowego celu tj. dzwonienia. Model 8700 wyposażono w klapkę oraz dodatkowo wysuwaną antenkę polepszająca siłe sygnału. W porównaniu do poprzednika 8400 został wzbogacony o większy wyświetlacz oraz 2 razy mocniejszą baterię. Jego waga 210g oraz wymiary 130x59x23 nadają mu cechy które, dziś w dobie aparatów telefonicznych ważących o ponad połowę mniej, o znacznie mniejszych gabarytach mogą wydawać się mocno archaiczne i przestarzałe.  

Jeżeli chodzi o jakość telefonu Motorola 8700 a cena mimo swojej trwałości i niezawodności był on trochę za drogi jak dla przeciętnego użytkownika. Na telefon Motorola 8700 nie zakładano simlocków. Motywy na Motorole model 8700 nie są dostępne. W tak podstawowym modelu gry na Motorole 8700 jeszcze nie występowały. Dzwonki na Motorole 8700 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.