Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola 8400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 3 x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis


        Motorola 8400 to telefon z 14 letnią historią, który jak jeden z pierwszych i podstawowych modeli producenta posiadał wbudowaną funkcję obsługującą jakże popularne obecnie, krótkie wiadomości sms. Prześledźmy zatem model Motorola 8400 jego opis oraz cechy.

Aparat pozwalał na transmisję danych oraz korzystanie z alarmu wibracyjnego. Wyposażono go także w wewnętrzną pamięć, która pozwalała na zapisywanie numerów telefonicznych oraz podstawowe funkcje takie jak chociażby budzik. Generalnie gabaryty oraz wygląd samego aparatu nadawały Motoroli nowoczesną charakterystykę dlatego śmiało można powiedzieć, że model ten jak na tamte czasy był uznawany jako jeden z  „cudów techniki“. Wielu użytkowników telefonu Motorola 8400 nadaje mu opinie aparatu trwałego i niezawodnego. Warto sięgnąć wspomnieniami do tamtych lat gdzie modele telefonów Motorola w tym 8400 cieszyły się nie skomplikowaną obsługą, prostą budową (kilka opcji w menu) a sam telefon po prostu służył do jednego, podstawowego celu tj. dzwonienia. Model 8400 wyposażono w klapkę oraz dodatkowo wysuwaną antenkę polepszająca siłe sygnału. Jego waga 210g oraz wymiary 130x59x23 nadają mu cechy które, dziś w dobie aparatów telefonicznych ważących o ponad połowę mniej, o znacznie mniejszych gabarytach mogą wydawać się mocno archaiczne i przestarzałe.

 Jeżeli chodzi o jakość telefonu Motorola 8400 a cena mimo swojej trwałości i niezawodności był on trochę za drogi jak dla przeciętnego użytkownika. Na telefon Motorola 8400 nie zakładano simlocków. Motywy na Motorole model 8400 nie są dostępne. W tak podstawowym modelu gry na Motorole 8400 jeszcze nie występowały. Dzwonki na Motorole 8400 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.