Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola 2500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Motorola XTS 2500 nie jest telefonem, który należy kojarzyć z ze zwykłym aparatem telefonicznym używanym do podstawowych celów na co dzień w pracy, w domu czy w samochodzie. Prześledźmy zatem model Motorola 2500 jego krótki opis oraz zastosowanie.

 Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z modeli zaprojektowany przez Koncern Motorola w taki sposób aby sprawdzał się w ekstremalnych zadaniach oraz w nie typowych codziennych sytuacjach. Generalnie producent nie wprowadził na rynek wielu aparatów takich jak modele Motorola 2500 dlatego można przyznać, że pod pewnymi względami stanowią one wyjątki. Ten cyfrowy radiotelefon przenośny oferuje skuteczne rozwiązania w zakresie koordynacji i komunikacji, natomiast zastosowane oprogramowanie służące do redukcji zakłóceń w tle, wyraźnie podnosi jakość komunikacji także poprzez wzmocnienie sygnału oraz wyeliminowanie szumów. Od swoich użytkowników Motorola XTS 2500 otrzymuje opinie jako trwały i porządny radiotelefon. Jak podaje producent konstrukcja aparatu jest odporna na wstrząsy  i doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, jak by tego był mało model XTS 2500 nawet po zanurzeniu w wodzie nie powinien doznać uszkodzenia co jest naprawdę imponujące. Radiotelefon cyfrowy jest produktem przede wszystkim skierowanym dla agencji i służb publicznych.

W kwestii jakość radiotelefonu Motorola 2500 a cena, mimo tego, że nie należy od do najtańszych – uważamy, że stanowi urządzenie służące na lata a więc warto zainwestować. Dzwonki na Motorole 2500 istnieją tylko monofoniczne. Oczywiście Motorola model 2500 nie posiada simlocka. Czas czuwania wg producenta to około 8 godz. na akumulatorach NiCD, 10 godz. na akumulatorach NiHM. Motywy na Motorole 2500 nie są dostępne. Podobnie też jeżeli chodzi o Gry w radiotelefonie Motorola 2500 ich nie znajdziemy.