Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium XS

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Mitsubishi Trium XS to prosty telefon oferujący podstawowe funkcje komunikacyjne o klasycznej stylistyce. Oparty na obłościach design może się podobać, choć szczytem elegancji z pewnością nie jest. Wymiary (120 x 50 x 28 mm) i dość niska waga (120 g) pozwalają na łatwe przenoszenie telefonu. Jedyną niedogodnością może być wystająca antena, ale to element charakterystyczny każdego telefonu sprzed kilkunastu lat.

Urządzenie nie posiada żadnych funkcji komunikacyjnych – nie ma nawet GPRS-u, nie mówiąc już o Bluetooth, Irdzie czy UMTS-ie. Dodatki Mitsubishi Trium XS w zasadzie nie istnieją. Z funkcji nie związanych stricte z telefonowaniem i smsowaniem odnajdziemy jedynie kalkulator, gry, budzik i przelicznik walut. Telefon nie posiada wsparcia dla Java, więc motywy i aplikacje nie są dostępne w Mitsubishi Trium XS. Telefon w zasadzie nie ma pamięci wewnętrznej – urządzenie może przechowywać zaledwie 100 osób w książce telefonicznej, 10 połączeń przychodzących, wychodzących i nieodebranych i w zasadzie tylko tyle.

Opinie o Mitsubishi Trium XS niegdyś były dobre. Recenzje w 2000 roku (czyli momencie premiery) zwracały uwagę na solidność wykonania, atrakcyjny, klasyczny wygląd oraz wszystkie niezbędne w tamtym czasie funkcjonalności. Mitsubishi Trium XS na polskim rynku wtórnym w zasadzie nie istnieje – urządzenie nigdy nie zdobyło oszałamiającej kariery na nad Wisłą i do popularności starych Nokii wiele mu brakuje.