Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Sirius

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: irDA  

Opis

Mitsubishi Trium Sirius to telefon, który zakończył już swoją służbę. Nic jednak dziwnego – miał swoją premierę w połowie 2001 roku i dziś nie dość, że nie oferuje podstawowych funkcjonalności, do jakich przyzwyczaili się już użytkownicy, to jeszcze ciężko znaleźć jest w pełni sprawny egzemplarz, który zniósł wieloletni okres użytkowania.

Pracujący w dwóch zakresach GSM (900 i 1800) telefon posiada monochromatyczny ekran o pięciu liniach. Ekran jest niewielki i słabo czytelny. Menu zawiera tylko podstawowe opcje służące do komunikacji i pamięć telefonów do 250 wpisów. Mitsubishi Trium Sirius zapamiętuję również 10 ostatnich telefonów przychodzących, wychodzących oraz nieodebranych. Podczas pisania wiadomości można posiłkować się słownikiem T9.

Dodatki w Mitsubishi Trium Sirius to m.in. dwie gry, organizer oraz GPRS. Do komunikacji (np. wysłania wizytówek między telefonami) można używać złącza IRDA. Motywy i aplikacje nie są dostępne dla tego modelu ze względu na brak wsparcia dla technologii Java. Bateria pozwala na ok. 3 godziny rozmów i 120 godzin czuwania.

Wymiary (104 x 53 x 22 mm) i niska waga (75 g) powodują, że jest to dość poręczny telefon. Przenoszenie Mitsubishi Trium Sirius w kieszeni może nieco utrudniać spora antena. Opinie o prezentowanym modelu w momencie premiery mogły być dobre, jednak dziś nie jest to telefon, który można polecić każdemu.