Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Odyssey

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon, który miał swoją premierę w 2001 roku najczęściej nie jest popularny dziesięć lat później. Tak też jest z Mitsubishi Trium Odyssey, które opuściło już kieszenie użytkowników.

Aparat charakteryzuje się schludną, prostą stylistyką z czytelnymi, dużymi klawiszami. Ekran monochromatyczny ma rozdzielczość 96 x 65 pikseli i nie zapewnia dobrej jakości obrazu. Dzięki prostej i wygodnej klawiaturze wprowadzanie tekstu jest łatwe, a urządzenie może być wygodne nawet dla osób starszych. W menu panuje porządek – nic jednak dziwnego – dodatki w Mitsubishi Trium Odyssey prawie nie istnieją. Telefon daje w zasadzie tylko możliwość telefonowania, wysłania wiadomości tekstowych oraz organizowania sobie czasu przez organizer, zegarek oraz budzik. By móc pobierać np. dzwonki monofoniczne można używać WAP-u. Niestety motywy i aplikacje nie mogą być pobieranie, gdyż Mitsubishi Trium Odyssey nie posiada otwartego systemu operacyjnego oraz wsparcia dla języka programowania Java.

Wydawać opinie o Mitsubishi Trium Odyssey jest o tyle ciężko, że jest to aparat który swoje najlepsze lata ma za sobą. Urządzenie wyszło już prawie całkowicie z obiegu w państwach europejskich i ciężko spotkać go na rynku wtórnym zarówno w całości jak i jego części zamienne.