Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Neptune

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 56 x 32
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Szukając ascetycznego telefonu z monochromatycznym ekranem, można przyjrzeć się Mitsubishi Trium Neptune, który jest urządzeniem służącym tylko telefonowania i smsowania. Brak wsparcia dla języka Java i pamięci wewnętrznej nie pozwala na rozszerzanie funkcjonalności Mitsubishi Trium Neptune o nowe dodatki takie jak gry, słowniki itd.

Telefon nie należy do najmniejszych ma 120 x 50 x 28 mm oraz waży 120 gramów. Podczas przenoszenia urządzenia drobnym problemem może być antena. Urządzenie produkowane było w trzech kolorach – zarówno młodzieżowym (niebiesko-biały) jak i bardziej klasycznym – białym. Aparat posiada monofoniczne dzwonki z funkcją wzrastającej głośności urządzenia oraz wibracji.

Telefon pracuje na systemie operacyjnym stworzonym przez producenta, który nie przewidział, że gry, motywy i aplikacje mogą być instalowane w Mitsubishi Trium Neptune. Użytkownik jest zmuszony do korzystania z tego, co dali nam projektanci software’u. Odnajdziemy dwie gry, przelicznik walut, zegarek oraz przeglądarkę WAP. Pamięć wewnętrzna ma zaledwie 100 miejsc w książce telefonicznej oraz po 10 na listę połączeń wybieranych, nieodebranych i odebranych, więc ciężko wystawiać dobre opinie o pojemności Mitsubishi Trium Neptune. Bateria ma pojemność 800 mAh i zapewnia łączny czas rozmów na poziomie 3 godzin. W trybie czuwania może działać nawet 130 godzin.