Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Mystral

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Mitsubishi Trium Mystral to jedna z archaicznych konstrukcji, która jest przykładem bardzo prostego telefonu. Urządzenie posiada monochromatyczny (czarno-biały) wyświetlacz, które jest dość czytelny jak na ekrany tego typu, jednak do przejrzystości nowszych konstrukcji wiele mu brakuje.

Urządzenie pracuje w sieci GSM (zakres 900 i 1800) i nie posiada zbyt wielu opcji komunikacyjnych – brakuje Bluetooth, IRDy, obsługi MP3, kart pamięci, aparatu fotograficznego czy HSDPA. Telefon został zaprojektowany tak wiele lat temu, że o części z tych funkcjonalności nie można było pomarzyć w momencie projektowania. Dodatki dla Mitsubishi Trium Mystral nie są dostępne – motywy i aplikacje, gry – to wszystko z racji braku obsługi Java oraz małej pamięci wewnętrznej nie może być instalowane w urządzeniu. Bateria o pojemności 650 mAh daje możliwość rozmowy przez ok. dwie godziny, a czuwania – na ok. tydzień.

Opinie o Mitsubishi Trium Mystral wydane przez użytkownika oceniającego ten telefon z dzisiejszej perspektywy muszą być druzgocące, jednak wiele lat temu, w momencie światowej premiery, był to telefon solidny i nie odbiegający od standardów przyjętych w owym okresie. Na przykładzie takich konstrukcji jak Mitsubishi Trium Mystral widoczny jest postęp technologiczny jak z roku na roku przeżywamy.