Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Mars

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi Trium Mars to klasyczny telefon japońskiego potentata branży elektronicznej i motoryzacyjnej. Urządzenie miało premierę w 2000 roku i już od wielu lat nie jest w sprzedaży. Pojedyncze egzemplarze można jednak odnaleźć w ramach rynku wtórnego.

Telefon posiada niewielki monochromatyczny wyświetlacz, który nie zapewnia tak wysokiej czytelności jak kolorowe odpowiedniki. Niewielki ekran ma jednak plus – nie pobiera wiele prądu. Niestety bateria nie jest zbyt pojemna i zagwarantuje jedynie 3 godziny łącznego czasu rozmów.

Dodatki zawarte w Mitsubishi Trium Mars nie robią wrażenia – w menu znajdziemy tylko kilka gier, kalendarz oraz przelicznik walut. Brakuje chociażby radia, Irdy czy Bluetooth. Również motywy i aplikacje nie są dostępne dla Mitsubishi Trium Mars. Nie da się ukryć, że jest to typowe urządzenie do telefonowania i pisania smsów. Brak multimedialnych dodatków powoduje, że telefon jest prosty w obsłudze – w skąpym menu łatwo jest się odnaleźć nawet starszym osobom. Problemem może być tylko nienajlepszy wyświetlacz, który dla osób ze słabszym wzrokiem może być nieczytelny.

Opinie wydawane o Mitsubishi Trium Mars z perspektywy dzisiejszego rynku komórkowego nie mogą być obiektywne. Dziś jest to archaiczny telefon nie posiadający podstawowych funkcji znanych z nawet najtańszych sprzedawanych obecnie telefonów, jednak niegdyś nie ustępował swojej konkurencji.