Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium M320

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 141
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi Trium M320 zadebiutował w 2002 roku jako prosty telefon mający konkurować z najpopularniejszymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Niska masa (95 g) oraz małe rozmiary (115 x 47 x 19 mm) czynią z niego całkiem poręczne urządzenie. Telefon posiada możliwość wymiany przednich paneli, co zwiększa jego atrakcyjność wizualną. Niestety – pod względem technologicznym nie jest już tak dobrze.

Jako, że Mitsubishi Trium M320 zaprojektowano dość dawno temu nie ma co liczyć na multimedialne dodatki znane z nowoczesnych telefonów. Do komunikacji używać można tylko Irdę oraz GPRS.

Mitsubishi Trium M320 wyposażono w niezbyt zaawansowany technologicznie wyświetlacz o nietypowej rozdzielczości 128 x 141 pikseli. Został on wykonany w nieużywanej już technologii CSTN i może wyświetlać zaledwie 4 tysiące kolorów. Determinuje to dość słabą czytelność ekranu.

System operacyjny jaki zastosowano w Mitsubishi Trium M320 powoduje, że motywy i aplikacje nie są możliwe do zainstalowania. Nie ma również szans na pobieranie gier napisanych w języku Java za pośrednictwem WAP-u. Telefon nie może być również używany jako odtwarzacz muzyczny czy urządzenie do surfowania w Internecie.

Opinie o Mitsubishi Trium M320 jako o przestarzałym jak na dzisiejsze standardy telefonie są w pełni zasłużone, jednak telefon dzięki swojej prostocie obsługi oraz solidności wykonania może być nadal użytkowany, jednak odstaje od nawet najtańszych urządzeń sprzedawanych na rynku.