Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Geo WAP

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Trium Geo WAP to telefon Mitsubishi, którego premiera miała miejsce w 2000 roku, czyli bardzo dawno temu. Urządzenie z racji swojego wieku wygląda dość archaicznie. Aparat jest dość duży i ciężki, a wyświetlacz – niewielki. Warto przy tym wspomnieć, że urządzenie znane jest również pod nazwą Trium Geo-@.

Główną cechą Mitsubishi Trium Geo WAP, jak sama nazwa wskazuje jest WAP. Prosty, rozkładany telefon poza WAP-em nie posiada żadnych innych ciekawych funkcji. Dodatki Mitsubishi Trium Geo WAP to poza tym budzik, kalendarz, zegarek i przelicznik walut. Zabrakło chociażby Irdy. System operacyjny urządzenia nie pozwala na doinstalowanie plików multimedialnych takich jak gry, motywy i aplikacje. Z tego właśnie powodu funkcje Mitsubishi Trium Geo WAP są nierozszerzane.

Urządzenie posiada akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) o pojemności 900 mAh.  Co prawda dziś telefon korzystają tylko z baterii litowo-jonowych i litowo-polimerowych, jednak akumulator Mitsubishi Trium Geo WAP działa długo – nawet 3 godziny podczas rozmowy i 150 godzin w stanie spoczynku. Warto jednak pamiętać, że akumulatory zastosowane w prezentowanym urządzeniu posiadają tzw. „efekt pamięci” – wraz z liczbą ładowań, pojemność baterii ulega zmianie.  Nic więc dziwnego, że po latach opinie o długości działania Mitsubishi Trium Geo WAP nie są takie dobre.