Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Geo

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi Trium Geo zadebiutowało w 1999 roku w segmencie stylowych telefonów komórkowych pozwalających na długi czas pracy. Pojemna bateria (900 mAh) pozwalała nawet na 3 godziny połączeń głosowych, a czas pracy wynosił maksymalnie 150 godzin. W tamtym czasie był to wynik niesamowicie dobry, przez co opinie na temat długości życia Mitsubishi Trium Geo były bardzo dobre.

Wymiary (132 x 49 x 29 mm) i waga (149 g) powodują, że telefon jest raczej średnio poręczny, choć ciężko mówić, że przenoszenie urządzenia jest trudne. Niestety podstawowa wersja nazwana Mitsubishi Trium Geo nie posiada funkcji WAP. Dopiero w droższej niegdyś wersji  Mitsubishi Trium Geo-@ zwanej również popularnie Trium Geo WAP ta funkcja była obecna. Dziś ceny tych telefonów są bardzo niskie, a egzemplarzy na rynku wtórnym jest bardzo mało. Prezentowany aparat nigdy nie należał do grona najbardziej znanych i najchętniej kupowanych sprzętów; szczególnie w Polsce.

Mitsubishi Trium Geo posiada zamknięty system operacyjny do którego motywy i aplikacje nie mogą być doinstalowane. Niestety zabrakło również systemu łączności między innymi telefonami czy akcesoriami – nie ma ani Bluetooth, ani Irdy. Jest to jednak zrozumiałe, ze względu na rok powstania tego modelu. Ciężko spodziewać się, że dodatki multimedialne będą na wyposażeniu Mitsubishi Trium Geo.  Książka telefoniczna posiada pamięć 100 wpisów, co powinno wystarczyć większości użytkowników.