Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Galaxy

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi Trium Galaxy miał premierę w 1999 roku. Z racji tego urządzenie charakteryzuje się dużymi wymiarami: 132 x 49 x 29 mm oraz znaczną masą - 149 g. Masa telefonu jest więc podobna do najbardziej zaawansowanych, biznesowych telefonów obecnych na naszym rynku.

Monochromatyczny ekran jest niewielki i nie zapewnia dostatecznej czytelności. Pamięć wewnętrzna daje możliwość przechowywania 100 wpisów w książce telefonicznej. System operacyjny ma charakter zamknięty, więc nie jest możliwe instalowanie plików typu motywy i aplikacje. Mitsubishi Trium Galaxy nie posiada GPRS-u, więc i tak pobieranie programów przez WAP nie jest możliwe.  Dodatki zawarte w Mitsubishi Trium Galaxy to zaledwie przelicznik walut. Urządzenia nie wyposażono nawet w budzik czy kalkulator, nie wspominając nawet o prostych grach. Podczas pisania wiadomości tekstowych nie jest możliwe również korzystanie ze słownika T9. Akumulator jest dość pojemny – ma 900 mAh. Dzięki niemu czas pracy Mitsubishi Trium Galaxy to ok. 150 godzin czuwania oraz 3 godziny rozmów.

Ciężko wydawać opinie o Mitsubishi Trium Galaxy, gdyż telefon nie spełnia dzisiejszych standardów z prostego względu – projektowano go wtedy gdy dodatki multimedialne nie były możliwe do zaimplementowania w oprogramowaniu. Dzięki prostocie urządzenie jest funkcjonalne oraz całkiem solidne jeśli chodzi o jakość zastosowanych materiałów.