Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium FX

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi Trium fx to smukły telefon, którego premiera miała miejsce w 2000 roku. Projekt urządzenia można określić jako „pół klapka”  –  telefon posiada pokrywę zamykającą klawiaturę w celu ochrony jej przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Pamięć wewnętrzna zapewnia miejsce na przechowywanie 100 kontaktów oraz informacji o 10 wykonanych, odebranych i nieodebranych połączeniach. Urządzenie nie posiada złącza karty pamięci, jednak to nie problem. Dodatki w Mitsubishi Trium fx nie istnieją – nie ma Irdy, Bluetooth, GPRS-u. Nie ma możliwości wgrywania programów typu motywy i aplikacje. Nie możliwe jest również korzystanie z urządzenia jako z odtwarzacza muzycznego, gdyż telefon nie ma wsparcia dla plików MP3.

Mitsubishi Trium fx powstał w czasach  gdy telefon miał posiadać tylko funkcję telefonowania i wysyłania wiadomości tekstowych. Wszystkie funkcje multimedialne jakie spotykamy dziś w telefonach z racji wieku konstrukcji nie są dostępne. Jedynie dodatki niezwiązane z komunikacją jakie można odnaleźć w prezentowanym aparacie to kalkulator, przelicznik walut, zegar, budzik oraz preinstalowane gry. Akumulator pozwala na pracę przez ok. 130 godzin w trybie czuwania, natomiast łączny czas połączeń głosowych to ok. 3 godziny.

Wydając opinie na temat Mitsubishi Trium fx trzeba uwzględniać fakt, że telefon został zaprojektowany jeszcze przed 200o rokiem i nie może spełniać standardów dzisiejszych konstrukcji. Jego zaletą jest za to solidność wykonania i prostota obsługi.