Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Eclipse

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 120 x 143
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi jeszcze na początku nowego tysiąclecia prężnie działało w segmencie telefonii komórkowej. Dziś ten sektor rynku został przez japońskie przedsiębiorstwo porzucony, jednak produkty pozostały.

Jednym z takich telefonów jest Mitsubishi Trium Eclipse – prosty telefon z kolorowym wyświetlaczem typu CSTN. Niewielki ekran o rozdzielczości 120 x 143 pikseli może wyświetlać zaledwie 256 kolorów, jednak jak na 2001 rok było to zupełnie wystarczające. Wymiary (123 x 48 x 29 mm) i waga (110 g) nie plasowały urządzenia w segmencie sprzętów małych, choć przyglądając się dzisiejszym smartphone'om prezentowany aparat można uznać za dość poręczny.

Wyposażenie w dodatki można uznać za ponadprzeciętne w tamtym okresie. Mitsubishi Trium Eclipse posiada Irdę oraz GPRS. Za pomocą WAP-u możliwe było pobieranie dzwonków oraz tapet. Książka telefoniczna pozwala na wpisanie 250 rekordów, które można później wymieniać z innymi telefonami za pośrednictwem podczerwieni. Motywy i aplikacje ze względu na brak wsparcia dla języka Java nie mogą być doinstalowane do systemu Mitsubishi Trium Eclipse. Na w pełni naładowanej baterii telefon pozwalał nawet na trzy godziny rozmów.

Opinie o Mitsubishi Trium Eclipse w momencie premiery były wręcz doskonałe. Był to zaawansowany technologicznie telefon, który oferował nie tylko doskonały ekran, ale również szereg funkcji, jakie w wielu telefonach nie były dostępne. Na dobrą opinię składała się również solidność urządzenia oraz ładny wygląd.