Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Cosmo

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Prezentowany telefon typu klapka w momencie swojej premiery szokował doskonałym wyglądem. Dziś, mimo upływu ponad dziesięciu lat od debiutu nadal może się podobać, jednak opinie o funkcjonalności Mitsubishi Trium Cosmo nie będą już tak dobre.

Malutki telefon (103 x 51 x 16 mm) waży niezwykle mało – jedynie 69 gramów. Jest to wynik wręcz znakomity nawet zestawiając go z produkowanymi obecnie telefonami. Dzięki tam małym gabarytom i masie, Mitsubishi Trium Cosmo jest bardzo poręczny i nie będzie nikomu ciążył w kieszeni lub torebce.

Problemy mogą zacząć się jeśli ktoś od telefonu oczekuje opcji multimedialnych. Opisywany sprzęt wyposażono w monochromatyczny ekran oraz niewielką pamięć wewnętrzną pozwalającą na przechowywanie 100 wpisów w książce telefonicznej oraz zestawu monofonicznych dzwonków. Gry, motywy i aplikacje nie mogą być pobierane na Mitsubishi Trium Cosmo.

W menu odnajdziemy jedynie dwie gry. Poza tym dodatki w Mitsubishi Trium Cosmo to przelicznik walut, kalkulator, budzik oraz zegarek. Podczas pisania SMS-ów można również korzystać ze słownika T9 z bazą słów dla 5 języków.

Standardowo montowana w urządzeniu bateria ma pojemność 540 mAh i z pewnością nie może być uważana za wystarczającą. Pozwala co prawda na 3 godziny rozmów, jednak czas pracy na jednym ładowaniu to maksymalnie 80 godzin. Z racji upływu wielu lat od premiery, obecne dziś na rynku egzemplarze to przykłady najczęściej wyeksploatowanych aparatów, w których akumulator nie gwarantuje czasu pracy zadeklarowanego przez producenta.