Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Aura

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Mitsubishi Trium Aura wiernie służyło swoim użytkownikom przez lata, jednak dziś odchodzi w zapomnienie. Ten dość duży aparat z monochromatycznym ekranem i niezbyt mocną baterią nie jest już konkurencyjny nawet w segmencie najtańszych telefonów dostępnych na rynku.

Mimo wysokiej solidności konstrukcji nie sposób nie zauważyć licznych przestarzałych rozwiązań. Wyświetlacz nie jest dostatecznie czytelny (ma rozdzielczość tylko 96 x 65 pikseli), natomiast pamięć wewnętrzna pozwala na przechowywanie zaledwie 100 wpisów w książce telefonicznej.

Miłośnicy surfowania w Internecie na telefonie nie mogą liczyć na wiele – telefon ma tylko GPRS i umożliwia pobieranie plików przez WAP. Konstruktorzy nie uwzględnili w oprogramowaniu klienta e-mail. Podczas pisania SMS-ów można korzystać ze słownika T9.

Dodatki zawarte w Mitsubishi Trium Aura to tylko podstawowe funkcje takie jak zegarek, kalkulator czy budzik. Telefon można również przełączyć w tryb milczących (wibracja) oraz głośnomówiący. Ciężko wydawać dziś opinie na temat Mitsubishi Trium Aura, gdyż jest to telefon który wyszedł już z powszechnego użycia i dziś jest traktowany bardziej jako ciekawostka niż realna propozycja w kategorii tanich aparatów. Do jego wąskiej grupy zalet można bez wątpienia zaliczyć doskonałą jakość wykonania – zarówno jeśli chodzi o materiały, jak i odporność na uszkodzenia.