Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Astral

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 32 x 56
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi z rynku telefonów komórkowych wycofało się już jakiś czas temu. W obiegu pozostają jednak produkty tej marki. Mitsubishi Trium Astral jest jednym z urządzeń z czasów świetności marki w tym segmencie. Telefon został zaprojektowany w 1999 roku.

Projekt stylistyczny był nieco bardziej odważny niż większości modeli tego producenta w owym czasie. Projektanci postawili na nieregularny kształt obudowy oraz bardziej żywe kolory. Wymiary urządzenia to 132 x 49 x 29 mm, natomiast masa – 149 g, czyli tyle ile dziś waży spory smarphone.

Aparat działa w technologii GSM (900 i 1800). Nie posiada opcji komunikacyjnych takich jak Irda, Bluetooth czy GPRS.  Ze względu na system operacyjny Mitsubishi Trium Astral dodatki takie jak motywy i aplikacje nie są wspierane. Co więcej – telefon posiada bardzo małą pamięć wewnętrzną – jest w stanie zapamiętać maksymalnie 100 wpisów w książce telefonicznej oraz ostatnie 10 połączeń wykonanych, a także 5 odebranych i nieodebranych. Dość mocna bateria (900 mAh) gwarantowała bardzo dobry czas pracy, jak na 1999 rok – nawet 3 godziny rozmów i 150 godzin czuwania.

Ciężko wydawać dziś opinie o Mitsubishi Trium Astral. Jest to telefon, który swoje najlepsze lata ma już za sobą i zszedł już ze sceny telefonii komórkowej. Przez dawnych użytkowników może być co najwyżej z nostalgią wspominany.