Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium Aria

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 56 x 32
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi Trium Aria to jeden z wielu telefonów zaprojektowanych w czasach gdy służyły one tylko do telefonowania i pisania smsów. Urządzenie posiada maleńki czarno-biały wyświetlacz oraz prosty interfejs. W menu nie odnajdziemy wielu dodatków, szczególnie tych zapewniających łączność (np. GPRS, EDGE, IRDA).

Urządzenie posiada klasyczną, dobrze wykonaną budowę. Wymiary telefonu nie są duże (123 x 40 x 23 mm), podobnie z jak waga – 90 gramów.

Pamięć wewnętrzna telefonu gwarantuje zaledwie 200 miejsc na liście kontaktów oraz pamięć 10 wykonanych, nieodebranych i odebranych telefonów. Na motywy i aplikacje w Mitsubishi Trium Aria miejsca nie przewidziano. Podczas pisania wiadomości sms możliwe jest korzystanie ze słownika T9. Telefon nie posiada możliwości sprawdzania e-maili oraz wysyłania MMS-ów.

Dodatki w Mitsubishi Trium Aria to tylko gry, organizer oraz zegar. Telefon nie posiada obsługi języka Java oraz funkcji multimedialnych. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 580 mAh gwarantuje ok. 120 min rozmów na pełnym ładowaniu. Czas czuwania to ok. 75 godzin, więc szansa by telefon pracował dłużej niż 3 dni jest zerowa. Szczególnie biorąc pod uwagę, że dostępne jeszcze na rynku egzemplarze tego telefonu są już często mocno wyeksploatowane. Opinie o Mitsubishi Trium Aria pod względem długości działania nie mogą być więc dobre.