Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi Trium 110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone  
Komunikacja: Wi-Fi  

Opis

Mitsubishi kojarzy nam się głównie z przemysłem motoryzacyjnym, jednak konsorcjum działa również na polu elektroniki. Jednym z przykładów tej działalności jest telefon Mitsubishi Trium 110.

Jest to urządzenie o klasycznej budowie z monochromatycznym wyświetlaczem o rozdzielczości 96 x 65 pikseli. Telefon posiada niewielką, aczkolwiek zupełnie wystarczającą baterię litowo-jonową o pojemności 800 mAh. Daje ona szansę na rozmowy przez ok. 180 minut, natomiast czas czuwania to ok 180 godzin, czyli ponad tydzień. Pamiętać trzeba jednak, że egzemplarze dostępne na rynku wtórnym są już wyeksploatowane i ciężko będzie im spełnić założenia producenta.

Z racji dość archaicznej konstrukcji urządzenie nie posiada żadnego (poza WAP-em) kontaktu ze światem – nie ma ani IRDy, ani Bluetooth, nie mówiąc już o tak zaawansowanych technologiach jak WiFi czy GPS. Motywy i aplikacje są niedostępne dla Mitsubishi Trium 110, gdyż oprogramowanie przygotowane przez producenta nie daje możliwości rozszerzania funkcji urządzenia. Dodatki przygotowane przez producenta są również mizerne. Nie trudno więc dojść do wniosku, że patrząc przez dzisiejsze realia, ten stary już telefon nadaje się bardziej do muzeum niż kieszeni użytkowników. Oczywiście nadal spełnia podstawowe funkcje takie jak telefonowanie i wysyłanie SMS-ów, i do takich zadań może wystarczyć, jednak każdy kto potrzebuje bardziej rozbudowanego urządzenia powinien rozejrzeć się za innym telefonem.