Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mitsubishi M341i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Mitsubishi
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Mitsubishi M341i należy do grona telefonów zapomnianych – miał swoją premierę jeszcze w 2003 roku i dziś mało kto go używa. W Polsce jest to urządzenie mało popularne, jednak pod względem technologicznym nie odstaje od innych, bardziej popularnych w naszym kraju telefonów z klapką.

Wykonana z niezłej jakości materiałów obudowa nie robi dużego wrażenia – jest wyjątkowo klasyczna, wręcz nudna. Ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli jest niezłej jakości – może wyświetlać aż 256 tys. kolorów. Drugi, umieszczony na klapce wyświetla 4096 kolorów i ma rozdzielczość 62 x 80 pikseli. Pamięć wewnętrzna (5 MB) powoduje, że mimo wsparcia dla Java, motywy i aplikacje dla Mitsubishi M341i nie są produkowane masowo. Na tak małej przestrzeni dyskowej nie można pomieścić wielu gier i słowników.

Komunikacja jest piętą achillesową Mitsubishi M341i – poza portem IRDA i GPRS – telefon nie posiada innych możliwości łączności ze światem. Szczególnie brakuje powszechnego dziś złącza Bluetooth. Inne dodatki Mitsubishi M341i również nie robią wrażenia. Aparat ma rozdzielczość VGA (640 x 480 pikseli), a w menu odnajdziemy tylko jedną grę. Zabrakło wsparcia dla dzwonków mp3, radia oraz złącza kart pamięci. Opinie dodatkach Mitsubishi M341i nie mogą być więc hurraoptymistyczne.