Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8550

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG U8550 to aparat, który z pewnością może się podobać. Jako że dostępny jest w kilku kolorowych wersjach, sugeruje to przeznaczenie dla młodszych użytkowników. Jednak opis LG U8550 wypada zacząć od podania wymiarów telefonu. Wynoszą one 90 x 24,5 x 55 – są to odpowiednio długość, grubość i szerokość aparatu w milimetrach.

Dzwonki do LG U8550  mogą być polifoniczne, można też ustawić jako sygnał przychodzącej rozmowy dowolny utwór audio w mp3. Zwraca uwagę 80 MB wbudowanej pamięci – to całkiem sporo, jak na takie aparat. Oczywiście obsługuje on technologię Java, więc znajdziesz w sieci liczne gry na LG U8550. Możesz komunikować się z komputerem przez Bluetooth lub kabelek USB. Masz tu też wbudowany aparat 1,3 MP. Jeśli chodzi o motywy LG U8550, możesz ściągnąć grafiki z komputera lub użyć zdjęć robionych wbudowanym aparatem (1280x1240 pikseli, czterokrotny zoom.). Telefon ten umożliwia także wideo rozmowy.

Opinie na temat LG U8550  są dość pozytywne. Aparat ma wszystko, co nowoczesny sprzęt mieć powinien – może poza pełną klawiaturą. Ciekawi Cię cena LG U8550? Różni się ona w zależności od tego, czy kupujesz model używany czy też nowy. Można znaleźć ten telefon na aukcjach internetowych, jak i w dobrych sklepach ze sprzętem mobilnym. A czy warto? Oceń samemu.