Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG U8500 to aparat, który z pewnością spodoba się miłośnikom nowoczesnych gadżetów. Nim jednak wymienimy wszystkie jego funkcje, opis LG U8500 wypada zacząć najpierw od podania wymiarów tego telefonu. Wynoszą one 98,80 x 18,2 x 49. Podane tu cyfry to odpowiednio długość, grubość i szerokość tego aparatu w milimetrach. Jest to model zamykany klapką, która posiada własny mini-wyświetlacz. Dzięki temu bez otwierania aparatu wiesz, kto dzwoni czy też przysyła sms-a.

Jeśli chodzi o dzwonki do LG U8500  mogą być one polifoniczne, ale można także ustawić w ich roli dowolny plik mp3. Mamy tu całkiem sporo pamięci - 80 MB. Komórka obsługuje technologię Java, więc znajdziesz w sieci liczne gry dla LG U8500. Z komputerem możesz połączyć się przez Bluetooth lub kabelek USB. Masz tu też wbudowany aparat 1,3 MP, który robi zdjęcia w rozdzielczości 1280x1240 piksela.. Motywy LG U8500, możesz ustawiać samemu. Posłużą Ci do tego własne zdjęcia lub grafiki.

Jeśli chodzi o opinie o LG U8500,  są one w większości dość pozytywne. Aparat ten posiada wszystko, co tylko nowoczesny sprzęt mieć powinien. W sumie brak tylko radia i pełnej klawiatury, więc nie sa to najważniejsze funkcje aparatu. Ciekawi Cię cena LG U8550? Różni się ona w zależności od tego, czy kupujesz model używany czy też nowy.