Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8380

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Szukasz taniego, prostego w obsłudze telefonu? Być może to właśnie LG U8380 okaże się dobrym wyborem. Przemawia za nim solidna konstrukcja, klasyczny wygląd, proste menu i niska cena zakupu. Niestety LG U8380 nie został wyposażony w elektryzujące dodatki. Wyświetlacz podstawowy ma rozdzielczość 176 x 220 i pokazuje 256 tys. kolorów, natomiast dodatkowy jest mniejszy i mniej dokładny: 160 x 128, 64 tys. kolorów.

Aparat (z lampą błyskową) ma rozdzielczość zaledwie 1,3 mpix, a pamięć wewnętrzna to tylko 23 MB. By móc ściągać motywy i aplikacje na LG U8380 niezbędne okaże się rozszerzenie pamięci kartą microSD. Te, na szczęście są dość tanie. Telefon posiada odtwarzacz mp3, jednak zabrakło już radia. Nie ma również EDGE, który zapewnia przyzwoitą prędkość połączenia internetowego, nie mówiąc już i Wifi czy HSDPA. Do komunikacji między telefonami używać możemy Bluetooth. Bateria nie jest zbyt pojemna i zapewnia zaledwie 7 dni czuwania oraz 3 godziny rozmów.

Opinie o LG U8380 są dość pozytywne, jednak nie można go uznać za telefon bez wad. Ilość funkcji jest ograniczona do minimum, a stylistyka może odstraszyć osoby poszukujące telefonów zaprojektowanych wedle najnowszych trendów. Kupując ten model z drugiej ręki należy wiedzieć, że wiele z egzemplarzy ma angielskie menu, gdyż były sprowadzane zza granicy.