Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8360

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG U8360 to zaledwie 132 gram wagi. Aparat ten idealnie mieści się do damskiej torebki, gdyż jego wymiary to 92 x 24 x 49 mm. Firma LG wyposażyła go w dziesiątki przydatnych funkcji, które pozwolą nam miło spędzić czas. Przykładem mogą być gry na LG U8360. Są ich setki, gdyż aparat obsługuje aplikacje napisane w języku programowania Java. Wbudowana pamięć 20MB może być rozszerzona poprzez dostępne na rynku karty microSD. Dzięki czemu wgrasz na telefon także dzwonki na LG U8360.

Opinie o LG U8360 są bardzo wysokie. Klienci doceniają prostotę obsługi, ale także dużą funkcjonalność. Wszystko to za niewielkie pieniądze, bowiem cena LG U8360 jest bardzo mała. Na pokładzie znajduje się m.in. dyktafon, pozwalający nagrywać własne notatki głosowe. Jest także aparat 1,3 MPix, z którego zdjęcia możemy wysyłać do przyjaciół za pomocą wiadomości MMS lub łącza bezprzewodowego Bluetooth. Motywy na LG U8360 pozwolą ożywić telefon, dzięki czemu będzie on dopasowany do naszego stylu.

Opis funkcji LG U8360 jest naprawdę długi, jednak warto skupić się na podstawowych możliwościach. Takie rzeczy jak alarm, budzik, kalkulator, kalendarz, słownik czy stoper są czymś standardowym. Znajdziemy tutaj jednak jeszcze przeglądarkę xHTML, klienta poczty e-mail czy wiadomości sieciowe i grupowe. Wszystko, co przydaje się w codziennym użytkowaniu.