Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8330

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG U8330 został wyposażony w baterię pozwalającą rozmawiać non stop przez 2 godziny. Do tego dochodzi czas spoczynku wynoszący 120 godzin. 5 dni to wynik standardowy, jednak przy możliwościach tego aparatu, wręcz ponadprzeciętny. Posiada on 26MB wbudowanej pamięci, która pozwala wgrywać gry na LG U8330. Waży on zaledwie 120 gram, a więc zawsze możesz go mieć przy sobie. W pracy, w szkole, u lekarza czy na podwórku.

Opis funkcji LG U8330 jest bardzo rozbudowany. Z najważniejszych możliwości warto podkreślić obecność dyktafonu czy cyfrowego aparatu 0,3 MPix. Nagrane dźwięki, zrobione zdjęcia, ale także motywy na LG U8330 możemy później dołączać do wiadomości MMS i wysyłać je do przyjaciół. Każdy może również wybrać dowolne dzwonki na LG U8330, dzięki czemu telefon będzie bardziej osobisty. Ważnym elementem jest również port IrDA, umożliwiający komunikację z komputerem, ale także z innymi telefonami komórkowymi.

Opinie posiadaczy LG U8330 są bardzo pochlebne. Telefon nie zawiesza się, działa stosunkowo szybko, a poza tym jest bardzo prosty w obsłudze. To i fakt, iż cena LG U8330 jest niska, sprawia, że po aparat ten sięgają tysiące ludzi z całego świata. Wiele osób nie zamieniłoby tej komórki na żadną inną. Wiele przydatnych funkcji, elegancka budowa i intuicyjna obsługa – to najważniejsze zalety opisywanego modelu od LG.