Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG U8210 to aparat z nieco wyższej półki, posiadający więcej możliwości niż inne modele z rodziny LG U8x. Producent przygotował baterię, pozwalającą rozmawiać bez przerwy przez 210 minut, podczas gdy czas czuwania wynosi 250 godzin (nieco ponad 10 dni). Dzięki temu opinie o LG U8210 są bardzo dobre, klienci chwalą sobie ten model, podkreślając długie działanie na jednym, pełnym ładowaniu.

Na pokładzie znalazła się kamera 1,3 MPix pozwalająca robić zdjęcia z 16-krotnym zoomem. Takie zdjęcia, podobnie jak i dzwonki na LG U8210 można później dodawać do multimedialnych wiadomości MMS wysyłanych do przyjaciół. Wielu osobom spodoba się także obecność Bluetooth, która umożliwia dzielenie się dodatkami, jak np. motywy na LG U8210 ze znajomymi. Jeśli zabraknie nam wbudowanej, 20-megabajtowej pamięci to zawsze możemy ją rozszerzyć za pomocą dostępnych na rynku kart microSD. Dzięki temu zawsze będziemy mieli pod ręką gry na LG U8210.
Opis możliwości LG U8210 jest bardzo bogaty.

Telefon posiada odtwarzacz mp3, moduł WAP, klienta poczty e-mail, przeglądarkę xHTML czy kalkulator, słownik i budzik. Wszystkie te funkcje, a także wiele innych, sprawiają, że jest to chętnie wybierany model telefonu. Do tego warto dodać, że cena LG U8210 jest wręcz niska, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na zakup tego aparatu.