Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8180

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Jeśli szukasz prostego w obsłudze aparatu, który posiada podstawowe funkcje to wybierz telefon LG U8180. Firma LG stworzyła ten aparat z myślą o niezbyt wymagających osobach, które szukają funkcjonalnego rozwiązania. 32MB pamięci pozwalają wgrywać dzwonki na LG U8180. Niestety nie przewidziano możliwości rozwinięcia pamięci za pomocą dostępnych na rynku kart. Aparat waży zaledwie 126 g, a jego wymiary to 95 x 22 x 49 mm. Bateria pozwala rozmawiać bez przerwy przez 2 godziny, a aparat może pozostać w trybie czuwania do 5 dni.

Gry na LG U8180 na pewno pozwolą Ci się nieco rozerwać gdy stoisz w kolejce w sklepie czy siedzisz na nudnej lekcji w szkole. Przygotowano także ciekawe motywy na LG U8180, pozwalające spersonalizować wygląd aparatu. Opis funkcji LG U8180 warto rozpocząć od informacji o łączu bezprzewodowym IrDA, pozwalającym wymieniać się z przyjaciółmi dodatkami. Oprócz tego jest także obsługa USB, dyktafon, odtwarzacz mp3 czy przeglądarka xHTML.

Jeśli chodzi o opinie o LG U8180 to użytkownicy z reguły chwalą sobie ten model. Można jednak znaleźć parę słów krytyki w odniesieniu do krótko działającej baterii. Warto jednak dodać, że wszystko to rekompensuje cena LG U8180, która jest bardzo niska. Dzięki temu praktycznie każdy może sobie kupić ten telefon i cieszyć się jego możliwościami.