Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8150

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG U8150 jest modelem, który często wybierają osoby starsze. Jest to związane z dużą funkcjonalnością tego aparatu, ale także prostotą jego obsługi. Producent stworzył ten model w rozmiarach 99 x 24 x 50 mm, a całość waży zaledwie 136 gram. Dzięki temu idealnie pasuje on do kieszeni czy damskiej torebki. Fakt ten wpływa również na dobre opinie o LG U8150. Klienci cenią sobie ten model i dla wielu jest to dziś ulubiona komórka.

Aparat posiada 64MB wbudowanej pamięci, dzięki czemu mamy wolną rękę jeśli chodzi o różnorodne dzwonki na LG U8150. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. To samo jeśli chodzi o gry na LG U8150. W sieci możemy znaleźć setki tysięcy aplikacji, które ten model obsługuje. Wystarczy je tylko zainstalować, a już nigdy nie będziemy się nudzić w poczekalni czy tramwaju. Możemy również instalować kolorowe motywy na LG U8150, które nieco ożywią nasz telefon. Niestety producent nie wyposażył go w moduł Bluetooth, ale transmisja danych GPRS pozwala na łączność ze światem.

Jeśli chodzi o opis możliwości LG U8150 to warto zaznaczyć, że w telefonie znajdują się również fabrycznie wbudowane IrDA, odtwarzacz mp3, przeglądarka xHTML czy klient poczty e-mail. Do tego dochodzą wiadomości MMS, do których możemy załączać zdjęcia zrobione aparatem 0,3 MPix. Pamiętajmy przy tym, że cena LG U8150 jest bardzo niska i każdy może sobie pozwolić na kupno tego telefonu.