Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8138

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG U8138 to klasyczny aparat z klapką, który spodoba się każdej osobie, poszukującej prostego, ale i funkcjonalnego aparatu. Choć z pozoru wygląda on zwyczajnie, to tak naprawdę skrywa w sobie istny kombajn multimedialny. Możesz instalować dzwonki na LG U8138, aby telefon zawsze odtwarzał Twoją ulubioną melodię. Wysyłaj wiadomości MMS, do których możesz dołączać obrazki wykonane wbudowanym aparatem, ale także dźwięki nagrane dyktafonem. Wszystko to sprawia, że opinie o LG U8138 są bardzo pochlebne i ludzie chętnie kupują właśnie ten model telefonu.

Cena LG U8138 jest stosunkowo umiarkowana. Warto dodać, że telefon posiada także złącze IrDA, słownik T9 umożliwiający szybsze pisanie wiadomości tekstowych, a także klienta poczty e-mail. Jeśli chodzi o opis funkcji LG U8138 to warto także wspomnieć o odtwarzaczu mp3, pozwalającym słuchać ulubionej muzyki. Do telefonu możemy wgrywać także logo, tworząc własnoręcznie motywy na LG U8138.

Producent zapewnia, że aparat może pozostawać w stanie spoczynku nawet 120 godzin. Czas rozmów natomiast został oszacowany na 2 godziny. Oczywiście zmniejsza się to, jeśli będziemy korzystać z jakiejś gry na LG U8138. Mamy do wyboru kilka pozycji, które z pewnością nie pozwolą nam się nudzić, w różnych sytuacjach. Do tego dochodzi kalkulator, kalendarz, wysyłanie danych i faksów czy budzik – wszystko, czego potrzeba.