Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8130

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG U8130 to bardzo przyjemne urządzenie, posiadające wiele przydatnych na co dzień funkcji. Znajdziemy tutaj m.in. alarm wibracyjny czy cyfrowy aparat, pozwalający robić zdjęcia wszystkim napotkanym obiektom. Waży zaledwie 126g, a jego wymiary to 96 x 23 x 50 ,dzięki czemu z łatwością zmieści się w kieszeni i damskiej torebce. Dzwonki na LG U8130 to 64-głosowa polifonia, co wpływa pozytywnie na jakość oraz przyjemność słuchania dzwonków. Producent zapewnia, że telefon może pozostawać w stanie spoczynku nawet 5 dni, podczas gdy czas rozmów wynosi maksimum 2 godziny. Wynik dość przeciętny, ale znowu nie najgorszy.

Motywy na LG U8130 pozwolą spersonalizować wygląd telefonu. Dzięki temu Twój aparat będzie niepowtarzalny. Można także znaleźć gry na LG U8130. Są to aplikacja napisane w języku programowania Java. W sieci są ich setki tysięcy, wystarczy tylko poszukać interesującego nas programu. Opisywany aparat posiada wiele istotnych funkcji. Opis możliwości LG U8130 warto zacząć od modułu WAP w wersji 2.0. Pozwala on przeglądać proste strony internetowe, bez potrzeby uruchamiania komputera.

Opinie o LG U8130 są bardzo pochlebne – użytkownicy cenią sobie ten telefon głównie ze względu na prostotę obsługi jak i dużą funkcjonalność. Podobnie jeśli chodzi o koszta – cena LG U8130 jest umiarkowana i przystępna. Każdy może sobie pozwolić na taką komórkę.