Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8120

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG U8120 to idealna propozycja dla wszystkich osób, poszukujących klasycznego aparatu z klapką. Dzięki litowo-polimerowej baterii potrafi czuwać nawet do 120 godzin, podczas gdy czas rozmów oszacowany przez producenta to maksimum 150 minut. Gry na LG U8120 to aplikacja napisane w języku Java, dzięki którym nie będziemy się nigdy nudzić. Telefon posiada kolory wyświetlacz, a także wbudowany aparat fotograficzny 0,3MPix, pozwalający robić kolorowe zdjęcia. Mimo to cena LG U8120 wciąż jest bardzo przystępna.

Opis funkcji LG U8120 warto zacząć od dodatkowego oprogramowania. Mamy tutaj m.in. możliwość wyboru profili, motywy na LG U8120, kalendarz, listę zadań, prosty notatnik, budzik, stoper czy minutnik. Polifoniczne dzwonki na LG U8120 pozwalają spersonalizować telefon, tak aby zawsze używał zamiast klasycznego dzwonka naszą ulubioną melodię. Istotne jest również to, iż telefon posiada wbudowany dyktafon, który może posłużyć jako dźwiękowy notatnik. Do tego dochodzi system głośnomówiący i odtwarzacz plików mp3.

Wszystkie te cechy sprawiają, że opinie o LG U8120 są bardzo dobre i ludzie chętnie decydują się na wybór tego telefonu. Za pomocą aparatu możemy wysyłać wiadomości SMS, MMS, EMS, a nawet e-maile. Nie zapomnij, że do MMSa możesz dołączyć także własnoręcznie zrobione zdjęcie. Telefon waży zaledwie 126g, dzięki czemu zawsze możesz mieć go przy sobie.