Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  

Opis

LG U8110 to przestrzały już telefon typu "klapka", który czasy świetności ma dawno za sobą. Urządzenie wspiera co prawda nie tylko sieć GSM, ale również UMTS, jednak jego parametry nie  zachęcają do zakupu.

Dodatki w LG U8110 są nad wyraz skromne. Nie ma Bluetooth, aparat potrafi zrobić zdjęcie tylko w formacie VGA. Co więcej: pamięć telefonu nie może być rozszerzana przez karty microSD. Jesteśmy więc skazani na to by próbować pomieścić wszystkie motywy i aplikacje na 14 MB przestrzeni. LG U8110 nie można więc uznać za telefon multimedialny.

Urządzenie posiada wsparcie dla języka Java, ale wiele aplikacji nie da się pomieścić tym bardziej, że pamięć jest dzielona z smsami, zdjęciami, dzwonkami itd. W menu odnaleźć można również odtwarzacz mp3, ale LG U8110 nie może być wykorzystywany jako mp3 player, gdyż jego pamięć na to nie pozwala. 14 MB może wystarczy co najwyżej na 3-4 utwory w dobrej jakości MP3.

Bateria o pojemności 1200 mAh zapewni zaledwie 140 min rozmów i 120 godzin czuwania, co jest wynikiem niesamowicie słabym. Opinie na temat LG U8110 dziś nie mogą być dobre, bo jest to telefon przestarzały, jednak w momencie premiery (2004 rok), LG wypuściło ciekawy telefon, chociaż i wtedy brakowało mu chociażby Bluetootha.