Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U8100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  

Opis

Nawet dziś nie każdy sprzedawany w sklepie telefon oferuje możliwości pracy w trybie UMTS.  Co ciekawe – wiele, nawet dość archaicznych konstrukcji posiada wsparcie dla sieci 3G. Takim urządzeniem jest LG U8100, którego premiera miała miejsce w 2004 roku.

Dwuzakresowa praca, to nie jedyna zaleta koreańskiego telefonu. Dodatki zawarte w LG U8100 zapewniają przyjemne użytkowanie – jest IRDA (zabrakło niestety Bluetooth), odtwarzacz mp3, klient poczty e-mail, kalendarz, kalkulator, budzik i aparat.  Ten jednak nie zadowoli dziś nikogo – robi zdjęcia tylko w formacie VGA, więc są one dość niewyraźne.

Dość poręczne rozmiary (95 х 49 х 22 mm) gwarantują wygodną obsługę i przenoszenie, jednak waga urządzenia jest dość duża – aż 125 gramów. Motywy i aplikacje nie są łatwo dostępne na LG U8100.  Na szczęście jednak odnaleźć można sporo gier, w tym takie hity jak Batman: Guardian of Gotham czy Tiger Woods PGA Tour 11. Kilkadziesiąt megabajtów pamięci wewnętrznej powinno wystarczyć do spokojnego instalowania nowych gier.

Opinie o LG U8100 swego czasu były pozytywne, jednak dziś, po tylu latach od rozpoczęcia produkcji, nie można oczekiwać, żeby zadowolił wybrednego klienta. Podczas poszukiwania używanego egzemplarza należy zwrócić uwagę na wyeksploatowane egzemplarze (bateria, stan obudowy).