Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U370

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Koreańskie LG jest znane z tego, że projektuje bardzo stylowe telefony, które jednak nie zajmują czołowych miejsc w rankingach niezawodności. Czy opinie o  LG U370 są podobne? Niestety oceny bywają różne, jednak sporo osób narzeka na ten telefon. Dlaczego?

Od strony wyglądu - niewiele można mu zarzucić - świetnie zaprojektowana obudowa, funkcjonalnie rozmieszczone przyciski. Telefon jest również lekki – 89 gramów. Jakość wykonania stoi na przyzwoitym poziomie, więc nie można traktować go jak „pancerny” telefon. Era tego typu modeli odeszła w zapomnienie już dawno temu, a na rynku pozostały urządzenia raczej delikatne.

Pod względem technicznym jest również zadowalająco - telefon pracuje nie tylko w zakresie GSM, ale również UMTS. Bateria zapewni wykonywanie rozmów telefonicznych przez 3 godziny, a okres czuwania jaki podaje producent to ok. 10 dni. Warto jednak pamiętać, że wiele telefonów dostępnych dziś na rynku to egzemplarze intensywnie użytkowane, więc mogą nie mieć aż tak mocnych akumulatorów. Poza tym warto pamiętać, że nie jest to telefon zbyt popularny w Polsce.

Dodatki są naprawdę multimedialne – odtwarzacz wideo, (3GP, MPEG4, MP4, H.263, H.264, XMF, WMV), muzyczny, obsługa gier Java – to główne z funkcji, jakie oferuje LG U370. Poza tym jest jeszcze aparat o rozdzielczości 1,3 mpix, który słabo radzi sobie podczas pracy w nocy. Plusem za to jest złącze na karty microSD, dzięki czemu na muzykę, pliki wideo, motywy i aplikacje będzie miejsce, nawet po zapełnieniu pamięci wewnętrznej.