Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG U310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG U310 to przykład telefonu przygotowanego ze smakiem i naciskiem na odtwarzacz muzyczny. Na froncie, ładnej, białej obudowy znajdziemy klawisze funkcyjne, dzięki czemu możemy obsługiwać odtwarzacz bez konieczności rozkładania telefonu. Co więcej – urządzenie oferuje slot na karty pamięci, więc bez problemu będziemy mogli jednocześnie mieć nawet kilkaset utworów w telefonie.  Urządzenie wspiera różne popularne formaty m.in. AAC, AAC+, WMA, MP3 oraz WAV. Dodatkowy ekran, na którym widać m.in. informacje o smsach, połączeniach ma rozmiar nieco ponad 1 cala i został wykonany w technologii OLED. Dodatki w  LG U310 nie kończą się jednak tylko na odtwarzaczu muzycznym.

Do komunikacji między telefonami używać możemy łącza Bluetooth. Nie zabrakło również aparatu (1,3 mpix) z funkcją zapisu klipów wideo. Telefon pracuje w dwóch sieciach – GSM i UMTS, więc jest aparat stosunkowo nowoczesnym, szczególnie patrząc na datę premiery – 2006 rok. Dzięki wsparciu Javy, nie powinno być problemu ze odnajdywaniem nowych dodatków takich jak motywy i aplikacje.

Najgorsze opinie LG U310 zbiera za baterię, która jest stanowczo za słaba. Pozwala na zaledwie 2,5 godziny rozmów oraz 8 dni czasu czuwania. Jest to stanowczo za krótko, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że z czasem akumulatory stają się coraz słabsze.