Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG TU915 Vu

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 400
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG TU915 Vu to telefon z dotykowym ekranem, który swoją premierę miał w 2008 roku.  Jego cechą szczególną jest dość dobry jak na tę klasę urządzeń, wyświetlacz o wielkości 3 cali.

Opisywany telefon działa na systemie operacyjnym opracowanym przez producenta, co niektórych może zawieść. Dziś najbardziej popularne są zewnętrzne systemy typu Android czy Bada OS. Mimo wszystko jednak, LG TU915 Vu posiada wsparcie dla Javy, więc motywy i aplikacje są dość łatwo dostępne. Telefon posiada odtwarzacz muzyczny i wideo. Niektóre z obsługiwanych plików to: AAC, H.263, MP4, H.264 oraz oczywiście MP3.

Proste dodatki w LG TU915 Vu również są dostępne. Myślę np. o stoperze, dyktafonie, kalendarzu, budziku, kalkulator czy radiu. Nie zabrakło także aparatu fotograficznego, jednak ten ma rozdzielczość zaledwie 2 mpix i jest w stanie wykonać zdjęcia w rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli, a klipy wideo nagrywa w rozmiarze 176 x 144. Do łączenia się z Internetem można wykorzystywać HSDPA, GPRS oraz EDGE.

Bateria o pojemności 1000 mAh pozwoli na około 3 godzin rozmów oraz ponad 10 dni czuwania. Jeśli urządzenia będziemy używać dość intensywnie to bateria starczy na 2 – 3 dni. Szczególnie gdy zdecydujemy się wykorzystywać LG TU915 Vu  jako odtwarzacz muzyczny. Taką możliwość daje duża ilość obsługiwanych formatów (MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA) oraz możliwość rozszerzenie standardowej pamięci o rozmiarze 128 MB.

Ciężko o opinie na temat LG TU915 Vu gdyż to telefon niepopularny, który w Polsce nie był promowany. Właśnie z tego powodu odnalezienie go nawet na aukcjach internetowych może okazać się trudne.