Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG T5100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

LG T5100 to przykład telefonu składanego jak scyzoryk tzw. „klapka” z obrotowym ekranem, co jest nietypowe w tego typu konstrukcjach. Dziś, wiele lat po premierze tego modelu, urządzenie nie zaskakuje swoimi funkcjami. Dostępny jest kalendarz, notatnik, budzik, dyktafon, ale zabrakło chociażby odtwarzacza mp3.

Główny ekran ma rozdzielczość 176 x 220 i jest zdolny do wyświetlania 256 tys. kolorów. Drugi - zaledwie 96 x 96 i wyświetli 64 tys. kolorów. Dodatki jakie zastosowano w LG T5100 dziś na nikim nie zrobią wrażenia. Aparat ma rozdzielczość 1,3 mpix, więc zrobienie wyraźnego, czytelnego zdjęcia będzie możliwe tylko w dobrych warunkach. Motywy i aplikacje są trudno dostępne, gdyż LG T5100 to telefon mało popularny, a do tego wyposażony w wsparcie dla Javy tylko w wersji 1.0.

Projekt stylistyczny tego modelu koreańskiego producenta jest dość standardowy poza ideą obracanego ekranu. Jak się jednak okazało pomysł na obrotowy wyświetlacz nie jest zbyt często wykorzystywany w innych telefonów. Zapewne głównie ze względu na wyższą podatność na uszkodzenia. Opinie o LG T5100 są bardzo ciężkie do znalezienia, gdyż ten telefon w Polsce nie był popularny. Jako, że jest to dość stara konstrukcja (premiera – 2004 r.) to również ciężko jest go odnaleźć na rynku wtórnym.